Hakkımızda

Hakkımızda

    Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak, Türkiye’nin ve Dünya’nın en yaygın dil okullarından birisiyiz. Toplam 162 şube ile yurt içinde ve 6 şube ile yurt dışında, her yıl başarıyla eğitimlerini tamamladığımız 150.000 civarı öğrencimize hizmet vermekteyiz.

    2010, 2011 ve 2012 yıllarında TÜKETİCİ HİZMET ÖDÜLÜNE, 2011 yılında AVRUPA BİRLİĞİ ÖZEL KALİTE ÖDÜLÜNE, 2015'te ise Tokyo'da gerçekleştirilen 4. Uluslararası Dünya Kalite Zirvesi'nde "DÜNYANIN EN KALİTELİ EĞİTİM KURUMU ÖDÜLÜ"ne layık görüldük. Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak; dil kurslarının yanında çocuklar için KİDS Şubeleri, Kolejleri, eğitim amaçlı web siteleri ile de eğitim sektöründe uzmanlaşmış bir kadro ve tecrübe ile hizmet vermekteyiz.
 
    Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Adana'da, Stadyum Şubemizle 2008 yılında 86. Şube olarak hizmete girmiştir. Metropol Şubemiz ise 2015 yılında hizmete girmiştir. 
 
    Sektöre getirdiğimiz Avrupa Dil Portfolyosu standardında eğitim, eğitim garantisi, ikinci yabancı dilde %50 indirim, kampanya paketleri, en fazla 12 kişilik sınıflar, öğrenci odaklı A tipi masa sistemi, TESOL, BULATS eğitimleri, öğrenci memnuniyeti anketleri, 48 günde İngilizce, Web destekli ( www.mykelime.com , www.ingilizcekursu.com )  ücretsiz okul sonrası eğitim sistemi, kariyer planınızı destekleyici ücretsiz www.onlinekariyerokulu.com site desteği, ömür boyu ücretsiz destek sınıfları (kulüpleri) gibi yeniliklerle sektöründe öncü konumda hizmet vermeye devam etmekteyiz.