48 Günde İngilizce Eğitimi

48 Günde İngilizce Eğitimi

"İngilizce öğrenmek istiyorum ama vaktim yok" diyorsanız, 48 Günde İngilizce Eğitimi Programımızla yoğun iş hayatınızda bile size özel programlama ve eğitim tasarımıyla İngilizceyi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

48 günde İngilizce eğitiminde, en kısa sürede ve en etkili şekilde kelime ve konuşma ağırlıklı bir İngilizce eğitimi verir. Programda, öğrencilere ihtiyaçları veya meslekleri doğrultusunda günlük hayatta en çok ihtiyaç duydukları kelimeleri ve cümle yapıları öğretilirken, hayat boyu belki de hiç kullanmayacakları ve hatta bir Amerikalının bile günlük yaşamda hiç kullanmadığı gramer yapıları ve kelimeler öğretilmez. 

Maksimum 4 kişilik gruplarda veya bire bir özel ders şeklinde gerçekleştirilen 48 Günde İngilizce Programlarımızda, öğrencilerimiz ilk günün sonunda, konuşabilmek için gerekli temel yapı ve kelimelerle kendilerini basitçe ifade edebilir hale gelirler. Bu programa katılan öğrencilerimiz herhangi bir sınava hazırlanmadığının ya da edebi bir makale yazamayacağının bilincindedir.

Kısaca, gündelik İngilizce öğretmeyi ve konuşturmayı hedefler. Her ders 16 yeni kelime öğretilmesi planlanır.

3. günden sonra öğretmen öğrencileri telefonla arayarak İngilizce sohbet eder.

Bol çeviri ödevleri vardır.

 

Size daha detaylı bilgi vermemizi ya da kursumuza kayıt olmayı istiyorsanız, tıklayın.

Amerikan Kültür Stadyum [Seyhan / Reşatbey] (0322) 457 57 49
Reşatbey Mahallesi 62014 Sk. Fehmi Bindebir İş Merkezi (Stadyum karşısı) Seyhan ADANA