Almanca

Almanca

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak, yabancı dil eğitimindeki tecrübe ve bilgi birikimizle Almanca dil öğrenimi ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda da yanınızdayız.

Hem Genel Almanca eğitimi hem de Almanya Aile Birleşimi ile ilgili uygulanan Almanca Dil Yeterlilik Sınavına hazırlığı destekleyen eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Tecrübeli öğretmenlerce verilen Almanca eğitimini, Sınıf Eğitimi ya da Özel Ders şeklinde alabilirsiniz.

Almanca'nın Önemi

Almanca Avrupa’da en çok konuşulan ana dildir. Almanca bilerek, 100 milyon Avrupalıyla ana dilinde konuşulabilirsiniz.

Türkiye’de binden fazla Alman şirketi bulunmakta ve her yıl 3 milyonu aşkın Alman turist Türkiye’yi ziyaret etmekte. Almanca bilenler için iş piyasasında çok daha fazla olanak vardır. Yüksek öğrenim açısından Almanya cazip bir ülkedir. Almanca bilenler için Almanya’da yüksek öğrenim çok çeşitli fırsatlar sunmaktadır.

Almanya Aile Birleşimi Sınavı

Halen Türkiye’de olan ve Almanya’da yaşayan biriyle evlendikten sonra Almanya’da ikamet etmek (Almanya Aile Birleşimi Vizesi başvurusu yapmak) isteyen vatandaşlarımız A1 düzeyinde Almanca bilgisine sahip olmak zorundadırlar.

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak;

Biz de siz öğrencilerimize, hedeflemiş olduğunuz Almanca bilgisine ulaşmanızda, hem programımız, hem öğretim metotlarımız, hem de branşlarında uzman öğretmenlerimiz ile yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

 

Size daha detaylı bilgi vermemizi ya da kursumuza kayıt olmayı istiyorsanız, tıklayın.

Amerikan Kültür Stadyum [Seyhan / Reşatbey] (0322) 457 57 49
Reşatbey Mahallesi 62014 Sk. Fehmi Bindebir İş Merkezi (Stadyum karşısı) Seyhan ADANA