Genel İngilizce

Genel İngilizce

Adana'nın En İyi İngilizce Kursu Amerikan Kültür

Genel İngilizce eğitiminiz için, Amerika, Avrupa ve Asya kıtalarındaki pek çok ülkede geçerli bir sertifika ve "dil pasaportu" olan Avrupa Dil Portfolyosu veriyoruz. Eğitiminizi sınıf eğitimi ya da özel ders şeklinde alabilirsiniz.

Yabancı dil öğrenimindeki önemli problemlerden birisi, kullanılmadığında bir süre sonra unutulmaya başlamasıdır. Amerikan Kültür'de bu soruna, eğitim destek sınıflarıyla çözüm buluyoruz. Öğrencilerimiz bitirdikleri son seviyenin eğitim destek sınıfına ömür boyu ücretsiz şekilde gelebilmektedirler.

Ülkemizde İngilizce konusundaki önemli sorunlardan birisi de anlamak ama konuşamamaktır. Eğitimlerimiz yabancı hocalar eşliğinde konuşma ağırlıklıdır. Sıfırdan İngilizce konuşmak için doğru adrestesiniz.

Avrupa Dil Portfolyusu Hakkında

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, Genel Merkezi Strazburg, Fransa'da bulunan Avrupa Konseyi tarafından akredite edilmiştir (Akreditasyon no: 2012.R006). Avrupa Dil Portfolyosu, dil becerileri, yeterlilikleri ve deneyimlerinin bir kaydıdır. Ortak dil düzeyleri altı seviyeden oluşmaktadır. Bu seviyeler A1, A2, B1, B2, C1 ve C2'dir..

Amerikan Kültür Genel İngilizce kurslarında verilen eğitimler, bu sisteme uygun olan Communicative Approach olarak adlandırılan iletişim odaklı eğitim metodolojisi ile verilmektedir. 

 

İngilizce eğitiminde kullanılan kitapları ve eğitim materyalleri direkt olarak İngiltere’den temin edilmektedir.  Amerikan Kültür Derneği Genel İngilizce kurslarında  her sene düzenli olarak eğitimler ve seminerler vermekte, eğitmenlerinin eğitimleri ile yakından ilgilenmektedir.

İngilizce'yi kişisel gelişimine veya kariyerine somut bir katkı olarak eklemek isteyen herkes Genel İngilizce Eğitimlerimize katılabilir. 

Fonksiyonel ve iletişimsel temele dayanan eğitim sistemimiz, İngilizceyi öğrencilerimizi sıkmadan, doğal ortamında öğretmeyi hedeflemektedir. Ayrıca eğitim, yardımcı materyaller ile desteklenerek dersler zevkli ve eğlendirici hale getirilir. Derslerde konuşma, konuşulanı anlama, okuma ve yazma becerileri geliştirilmekte, öğrenilenler, görsel ve işitsel yöntemler ile işlevsel hale getirilmektedir.

Uluslararası geçerliliği olan seviye sistemi üzerinden yapılan eğitimler Türk ve Ana Dili İngilizce olan yabancı öğretmenler rehberliğinde planlanmaktadır.

Adana'daki en iyi İngilizce Dil Okulu Amerikan Kültür!

Size daha detaylı bilgi vermemizi ya da kursumuza kayıt olmayı istiyorsanız, tıklayın.

Amerikan Kültür Stadyum [Seyhan / Reşatbey] (0322) 457 57 49
Reşatbey Mahallesi 62014 Sk. Fehmi Bindebir İş Merkezi (Stadyum karşısı) Seyhan ADANA